11.10.2004 :: 18:01
Pozdrawiam: Caaałą rodzinę, wraz z tymi jej członkami, o których istnieniu nigdy nie słyszałam Wszystkich swoich znajomych. Wszystkich swoich nieznajomych. Przyjaciół i wrogów (których więcej? :) Swoją klasę, szkołę, miasto, całą Polskę, planetę Ziemię i jeszcze dalej, aż do krańców Wszechświata (chyba, że jest nieskończony). Najmądrzejszego człowieka świata (ciekawe, kto to?) Najgłupszego człowieka świata (mam cichą nadzieję, że w tym punkcie nie pozdrowiłam siebie). Zaciekawionych moją stroną i nią śmiertelnie znudzonych (ci ostatni z pewnością nie wytrwali aż do tego momentu) Starych, młodych i tych w średnim wieku. Prawdomównych i kłamców. Ludzi i organizmy na niższym stopniu ewolucji. Kucharzy i daromozjadów :) Moją przyjaciółkę "ze szkolnej ławy" - Wuchę i jej siostrę - Jaguara Wandę Z. - gdziekolwiek jest Ciebie, drogi wędrowcze, względnie wędrowczyni, osobo znajdująca się tu i teraz na mojej stronie (jeśli przy czytaniu pozdrowień nie zmorzył Cię pięciokrotnie sen z powodu niezbyt ciekawych treści tu przedstawianych, to serdeczne gratulacje)..