tomorow - komentarze


Trener Henryk Kasperczak powiedział na konferencji prasowej w Krakowie, że Wisła jest dumna ze swych piłkarzy występujących w reprezentacji Polski.

Szkoleniowiec Zdementował także pogłoski jakoby był skłócony z Tomaszem Frankowskim i z tego powodu odsuwał go od gry w krakowskim zespole.

- Jesteśmy dumni z naszych piłkarzy występujących w reprezentacji Polski, którzy w znacznym stopniu przyczynili się do zwycięstw drużyny narodowej z Austrią i Walią - podkreślił Kasperczak. - Wszyscy, poza talentem, wyróżniają się ambicją, determinacją i chęcią gry w drużynie narodowej. Żurawski, Szymkowiak i Kłos mieli pewne miejsce w kadrze. Pozostałych dwóch jednak nie. Baszczyński kilka razy był skreślany z kadry. Nie dał jednak za wygraną. Jego upór oraz ambicja sprawiły, że do reprezentacji powrócił. Bardzo pozytywnym zaskoczeniem był powrót do drużyny narodowej Frankowskiego, którego gole przesądziły o sukcesie drużyny Janasa.

Dementując pogłoski o konflikcie z Frankowskim szkoleniowiec Wisły powiedział: - Mówiło się, że Frankowski w przeszłości był skłócony z Kasperczakiem i dlatego nie wystawiałem go do gry w drużynie Wisły. A prawda jest zupełnie inna. Frankowski miał kontuzję, którą bardzo długo leczył. Dlatego też nie grał. Wtedy mieliśmy silny atak Żurawski - Kuźba. Czekałem aż Frankowski odzyska wysoką formę. I odzyskał. Dobrze przygotował się do sezonu i teraz strzela bramki nie tylko w lidze, ale także w eliminacjach mistrzostw świata.

W piątkowej konferencji wzięło także udział pięciu reprezentantów Polski: Maciej Żurawski, Tomasz Frankowski, Tomasz Kłos, Marcin Baszczyński i Mirosław Szymkowiak. Frankowski po ostatnich meczach z Walią i Austrią zebrał bardzo pochlebne recenzje nie tylko w polskiej prasa, ale w zagranicznych mediach, co może zaowocować ciekawymi ofertami transferowymi.

- Nie wiem, co będzie dalej ze mną - stwierdził Tomasz Frankowski. - Na razie nie otrzymałem żadnych ofert z zagranicznych klubów. Nawet nie słyszałem o nich. Zostawmy ten temat na boku. Nadal gram w Wiśle. Teraz koncentruję się na niedzielnym meczu z Odrą w Wodzisławiu, który chcielibyśmy wygrać. Jeśli będą jakieś konkretne oferty, to wtedy porozmawiamy.

Maciejem Żurawskim, który dobrze zaprezentował się podczas meczu z Walią, zdobywając efektownego gola, interesuje się Olympique Marsylia. Wysłannicy tego klubu obserwowali wiślaka w ostatnich meczach reprezentacji. Żurawski zapowiadał, że zimą chciałby zmienić barwy klubowe i przenieść się do zagranicznego klubu. Nie wykluczone, że przeniesie się do Francji, chociaż marzy o grze w lidze hiszpańskiej.

- Mecze reprezentacji sprawiły, że coś się ruszyło w sprawach transferowych - poinformował Maciej Żurawski. - Ale nie ma żadnych konkretów. Dopiero w przerwie zimowej będę się nad tym zastanawiał i podejmował decyzje.

- Do tej pory nie nadeszła do naszego klubu ani jedna oferta transferowa z zagranicznego klubu dla Macieja Żurawskiego - zapewnił prezes Wisły Tadeusz Czerwiński.

Trener Henryk Kasperczak poinformował, że, wbrew wcześniejszym zapowiedziom, będą jednak organizowane krótkie zgrupowania drużyny przed meczami ligowymi. Do Wodzisławia, na spotkanie z Odrą, wiślacy nie pojadą w dniu meczu, jak to planowano, lecz dzień wcześniej.


Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
15.10.2004 :: 20:10 :: boy21.neoplus.adsl.tpnet.pl

bellaabla

UWAGA- BARDZO WAŻNE!! JEŚLI MASZ SWOJEGO IDOLA ?? ZBIERASZ O NIM WIELE I MASZ JUŻ WIELE I JESZCZE WIELE CHCESZ O NIM MIEĆ TO NIC INNEGO JAK ZAKLIKAĆ DO MNIE ODDAM WSZYSTKO DOSŁOWNIE CO MAM O TWOIM ULUBIONYM ARTYŚCIE JEST TYLKO 1 WARUNEK WZAMIAN CHCIAŁABYM OTRZYMAĆ INFORMACJE O JENNIFER LOPEZ.. WYCINKI PŁYTKI ZDJĘCIA - MAM POTĘŻNĄ KOLEKCJĘ O SPIDERMAN-IE, LINKINPARK, O-ZONE, EMINEMIE , HARYMPOTTERZE I JEŚLI BĘDZIE TAKA POTRZEBA TO ZNAJDĘ JESZCZE O INNYCH - JEŚLI JESTEŚ ZAINTERESOWANY TO KONTAKT PIORO332@INTERIA.PL
CZEKAM NA ZGŁOSZENIA - KTO PIERWSZY TEN LEPSZY WIĘC... NA CO CZEKAĆ
Talk.pl :: Wróć