tomorow - komentarze


Chłopak + dziewczyna = porażka
on- nie chce ale mówi że chce , ona w skowronkach
nie rozumiem związków kiedy to chodzi wyłącznie o zaliczenie jej bądź jego - to nie jest fair!! Jęśli sie to komuś podoba to żal mi go - jest płytki i w życiu nic nie osiągnie !!! Teraz powiem z własnego doświadczenia - spotykasz kolesie on wszystko pięknie ładnie i jaka jesteś pięka i wogóle - nie zawracaj sobie nim głowy - koleś nie jest tego wart - tzn że mówi to samo wszystkim dziewczyną - przecież to ty jesteś wyjąkowa - Głupie są te dzewzny które na siłe szukają faceta - to jest moje zdanie - to CHŁOPCY powinni się dostosować do Nas- nie my do nich - takie jest pierwsze pawo nowoczesnej Kobiety

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
22.12.2004 :: 18:42 :: bnn250.neoplus.adsl.tpnet.pl

bellaabla

O0GŁASZAM KONKURS !!!!!!!!!!!!!

NA NAJŚMIESZNIEJSZE ŻYCZENIA SYLWESTROWE

SWOJE PROPOZYCJE SKŁADAJ NA MOIM BLOGU

NAGRODY WSPANIAŁE ;-) CZEKAM NA PROPOZYCJE

POZDROWIONKI
17.12.2004 :: 14:53 :: 195.117.151.34

agniesia

Fany blogasek!Taki o życiu i wogóle...a z tą notką to trafiłas w dziesiątke!Zgadzam sie z toba 100% przeżyłam juz kilka takich sytuacji i teraz do chłpaków podchodze z duuużym dystansem.Pozdrawiam!No i oczywiście zajrzyj do mnie :)
16.12.2004 :: 13:29 :: 213.238.103.184.adsl.inetia.pl

Natala

Mądre slowa!! Masz w pelni racje!! Pozdrawiam serdecznie! papa
16.12.2004 :: 09:39 :: cff15.neoplus.adsl.tpnet.pl

biedonka

Tylko gdy kobieta zalicza facetów nazywana jest ku*wą.Masz racje to facet się ma dostosować do mnie i do moich potrzeb a nie ja do jegoFeministki górą hehePozdrawiasy;*
Talk.pl :: Wróć