Link :: 11.10.2004 :: 17:18
WITAM WSZYSTKICH ZWARIOWANYCH NASTOLATKÓW NA MOJEJ STRONE.ZAPRASZAM DO CZĘSTEGO JEJ ODWIEDZANIA. BĘDĄ TUTAJ KONKURSY, CIEKAWOSTKI, REALIA Z ŻYCIA GWAZD, PSYHOTESTY I WIELE INNYCH. WIĘ JEŚLI NIE MASZ CO ROBIĆ PRZYJDŹ DO MNIE.....
Komentuj(3)


Link :: 11.10.2004 :: 18:01
Pozdrawiam:

Caaałą rodzinę, wraz z tymi jej członkami, o których istnieniu nigdy nie słyszałam
Wszystkich swoich znajomych.
Wszystkich swoich nieznajomych.
Przyjaciół i wrogów (których więcej? :)
Swoją klasę, szkołę, miasto, całą Polskę, planetę Ziemię i jeszcze dalej, aż do krańców Wszechświata (chyba, że jest nieskończony).
Najmądrzejszego człowieka świata (ciekawe, kto to?)
Najgłupszego człowieka świata (mam cichą nadzieję, że w tym punkcie nie pozdrowiłam siebie).
Zaciekawionych moją stroną i nią śmiertelnie znudzonych (ci ostatni z pewnością nie wytrwali aż do tego momentu)
Starych, młodych i tych w średnim wieku.
Prawdomównych i kłamców.
Ludzi i organizmy na niższym stopniu ewolucji.
Kucharzy i daromozjadów :)
Moją przyjaciółkę "ze szkolnej ławy" - Wuchę i jej siostrę - Jaguara
Wandę Z. - gdziekolwiek jest
Ciebie, drogi wędrowcze, względnie wędrowczyni, osobo znajdująca się tu i teraz na mojej stronie (jeśli przy czytaniu pozdrowień nie zmorzył Cię pięciokrotnie sen z powodu niezbyt ciekawych treści tu przedstawianych, to serdeczne gratulacje)..

Komentuj(0)


Link :: 11.10.2004 :: 18:01
i love world
Komentuj(0)


Link :: 11.10.2004 :: 18:17
Masz za zadanie dodawać do siebie liczby wyświetlone poniżej. Ekran przeuswaj jednym stałym tempem (nie za wolno). Nie można się zatrzymywać. Kiedy będzie napisane Podaj wynik! szybko powiedz jaki jest wynik Twoich obliczeń. Nie możesz się zbyt długo zastanawiać.
START...
1000






















































40






















































1000






















































30






















































1000






















































20






















































1000






















































10






















































Podaj wynik!
Jak to zrobisz przesuń stronę niżej.


































































Wyszło Ci 5000? ZŁY WYNIK!!! Powinno wyjść 4100! Sprawdź sam! Zrób test jeszcze raz, a jeśli znowu Ci wyjdzie 5000, to użyj kalkulatora!




Komentuj(0)


Link :: 11.10.2004 :: 18:19
Musisz tylko kolejno odpowiadać na pytania tak szybko, jak potrafisz

i nie czytać następnych pytań dopóki nie odpowiesz na poprzednie. Nie zapisuj odpowiedzi na kartce - wykonuj je w myśli.

Ile to jest?
















15+6






















































3+56






















































89+2






















































12+53






















































75+26






















































25+52






















































63+32






















































123+5






















































A teraz szybko pomyśl o jakimś narzędziu i o jakimś kolorze!!!

Zjedź kursorem jeszcze niżej ....


































































Właśnie pomyslałe(a)ś o czerwonym młotku, prawda?

Jeśli było inaczej, to należysz do tych 2% ludzi, którzy "myślą inaczej", albo nawet nienormalnie. 98% ludzi podczas tego ćwiczenia przychodzi na myśl czerwony młotek.
Komentuj(0)


Link :: 11.10.2004 :: 18:20
Wykonuj instrukcje poniżej:

UWAGA: nie przewijaj ekranu w dół za szybko.

Rób to powoli i wykonuj polecenia w myśli, jak najszybciej możesz.

Jesli Ci to pomaga, możesz mówić cicho lub na głos.

Nie przechodź do kolejnego polecenia zanim nie wykonasz poprzedniego i postaraj się, żeby w trakcie eksperymentu nikt cię nie rozproszył, bo stracisz zabawę. Przewijaj ekran śmiało, najlepiej klawiszem kursora, odstępy miedzy poleceniami są wystarczająco duże.

START!!!





Ile jest:

































2+2?

































4+4?

































8+8?

































16+16? =

































A teraz szybko pomyśl jakąś liczbę pomiędzy 12 a 5.

































Masz?
















To przewijaj dalej...


































































Wybrałeś 7, prawda?

Czy to nie dziwne?

Jeśli było inaczej, to należysz do tych 2% ludzi, którzy "myślą inaczej", albo nawet nienormalnie. 98% ludzi podczas tego ćwiczenia przychodzi na myśl liczba 7
Komentuj(0)


Link :: 11.10.2004 :: 18:21
Wykonuj polecenia po jednym, jak najszybciej potrafisz.
działaj jak najszybciej potrafisz, ale nie przewijaj dalej, dopóki nie wykonasz danego polecenia.





Ile jest:





1+5






















































2+4






















































3+3






















































2+2






















































5+1






















































A teraz powtarzaj w myśli cyfrę 6 jak najszybciej się da przez jakies 15 sekund.






















































Potem przewijaj dalej.






















































A teraz szybko pomyśl o jakimś warzywie.






































I przewijaj dalej.






































Jeszcze dalej...


































































I co, to była MARCHEWKA, prawda?

Jeśli nie, to należysz do tych 2% ludzi na świecie, których umysły są na tyle plastyczne, że stać ich na wymyślenie czegoś oryginalnego. 98% populacji średniaków myśli w tym ćwiczeniu o marchewce.
Komentuj(0)


Link :: 11.10.2004 :: 18:21
Wykonuj polecenia po jednym, jak najszybciej potrafisz.
działaj jak najszybciej potrafisz, ale nie przewijaj dalej, dopóki nie wykonasz danego polecenia.





Ile jest:





1+5






















































2+4






















































3+3






















































2+2






















































5+1






















































A teraz powtarzaj w myśli cyfrę 6 jak najszybciej się da przez jakies 15 sekund.






















































Potem przewijaj dalej.






















































A teraz szybko pomyśl o jakimś warzywie.






































I przewijaj dalej.






































Jeszcze dalej...


































































I co, to była MARCHEWKA, prawda?

Jeśli nie, to należysz do tych 2% ludzi na świecie, których umysły są na tyle plastyczne, że stać ich na wymyślenie czegoś oryginalnego. 98% populacji średniaków myśli w tym ćwiczeniu o marchewce.
Komentuj(0)


Link :: 11.10.2004 :: 18:23
Przesuwaj ekran powoli, zatrzymując się przy każdym poleceniu i jadąc dalej dopiero po jego wykonaniu.

Odmieniamy rzeczownik przez przypadki. Żeby nie było za prosto, weźmiemy nieistniejacy rzeczownik świdelec.
Gotowy? No to jazda.











































Mianownik
Kto? Co?











































Dopełniacz
Kogo? Czego?











































Celownik
Komu? Czemu?











































Biernik
Kogo? Co?











































Narzędnik
Z kim? Z czym?











































Miejscownik
O kim? O czym?











































Wołacz
O!











































I jak? Zrobiłeś?

To teraz pytanie:

Czym jesz zupe?

Już wiesz?

A nie przecieka Ci pomiedzy zębami widelca? ;))))))
Komentuj(0)


Link :: 11.10.2004 :: 18:25
1. Postaw kubek na stole
2. Nie Tak! Dnem do dołu, a otworem do góry
3. Nasyp herbaty do kubka
4. Nie cały kubek! Wystarczy łyżeczka
5. Aha, masz herbatę w torebkach? I po co rozrywasz torebeczkę? Jak już jest tam herbata, to niech będzie. Po prostu włóż torebeczkę do kubka.
6. Nie Tak! Ten kartonik na końcu nitki trzeba wyjąć!
7. Zakładam, że wiesz, co to jest czajnik i jak zagotować wodę. Zaraz, zaraz! Po co ci ta książka kucharska. Tam naprawdę nie ma nic o gotowaniu wody!
8. Zagotowana? W porządku. Weź czajnik do ręki i nalej wody do kubka tylko nie czubato bo się wyleje i się poparzysz.
9. Poczekaj chwilkę, aż się zaparzy i nastepnie posłudź sobie. uważaj nie za dużo, bo będzie za słodka, około 2 łyżeczek, wkrój plasterek cytryny.
10. Teraz zamieszaj i gotowe.

Komentuj(0)


Link :: 11.10.2004 :: 18:29
Poniedziałek 7:00

Allah Akbar Cały świat się o nas dowie. Dziś zamach na okupantów z Polski. Tym razem na ich ziemi. Cel - Okęcie. Tradycyjnie porwiemy samoloty - cztery. Jeden spadnie od razu, trzy sparaliżyją pozostałe porty lotnicze. Zwycięstwo jest nasze!!!

Poniedziałek 17:00

Cały czas nie możemy znaleźć bagaży. Nici z ataku, na dodatek możemy już stąd nie wyjechać... To nic - jutro atak na Balice - tam musi się udać!

Wtorek 7:00

Dziś bracia wyjechali do Balic. Nie mamy bagaży, ale sterroryzujemy obsługę plastikowymi nożami i widelcami. Będzie dobrze.

Wtorek 18:00

Bracia talibowie wrócili - śmierdząca sprawa: kazano im zapłacić za autostradę, a jak byli przy lotnisku (15 minut później) kazali im zapłacić znowu. Wycofaliśmy się żeby nie budzić podejrzeń. Zresztą podobno i tak w polskich samolotach nie dają sztućców, bo je się tylko kanapki.
PS: Jutro atakujemy siedzibę polskiego rządu.

Środa 8:00

Dziś atak na polski parlament - mamy już dwa autobusy z przyczepami załadowane karbidem. Trotyl ukradli nam w poniedziałek na lotnisku, nic innego nie dało się skombinować. Autobusy wyjeżdzają o 8:30 - godziny wyjazdu przyczep jeszcze nie znamy - tajemnica. Plan jest prosty - przejeżdzamy przez warszawę i pierdut. Allach jest wielki!!!

Środa 17:30

Znów coś poszło nie tak. Bez problemów dotarliśmy do celu, ale droga była zablokowana przez samochody. Na wszystkich biało-czerwone wstążki. W każdym jeden kierowca-samobójca . Chyba przewidzieli nasz atak i wystawili swoich żołnierzy (prawie sami faceci, żadnych starców i dzieci - elita).
PS Te dziury po drodze to chyba też nie przypadek - czyżby planowali zaminować drogę? Jutro zmiana planów - cel: Pałac kultury. Tymczasem wycofamy się pod Warszawę...

Czwartek 7:00

Wstaliśmy rano bo plan wymaga szybkich posunięć, poza tym zadekowaliśmy się pod Warszawą. Wyjazd o 7:10, prejazd przez Janki, Raszyn, wysadzamy Pałac Kultury Nauki i (na) Sztuki, po czym pryskamy do Klewek, gdzie bracia talibowie podstawią helikoptery. BUŁKA Z MASŁEM.

Czwartek 17:30

Oddam życie za bułkę z masłem. Stoimy od rana w Raszynie. Jakieś pacany w biało-czerwonych krawatach w kółko chodzą po pasach. Nie da sie przejechać - próbowaliśmy ich staranować, na szczęście Ahmed zauważył leżące po drugiej stronie odwrócone brony. Dobrze że nie szarżowaliśmy - nie byłoby jak wrócić do Janek do McDonalda... PS Tym razem rzucili przeciwko nam starców i baby - widocznie nas lekceważą. Ale my mamy plan - wrócimy w nocy

Piątek 6:30

Wreszcie przechytrzyliśmy wroga - przyjechaliśmy w nocy. Siedzimy przed stadionem Legii (X-ciolecia był większy, ale jakieś męty się kręciły).

Piątek 7:30

Super wiadomość - namówiliśmy na akcję jakąś wycieczkę - przyjechała autokarami i od razu zgodziła się na akcję. Mają nawet własne siekiery, materiały wybuchowe i transparenty. Idzie nam jak z płatka. Allach nam sprzyja.

Piątek 16:30

Nie, noooo. Co za ludzie - nie dość, że sami dostali pałami, to jeszcze pobili naszych braci talibów. LUDZIE JAK KTOŚ MA BRODĘ TO JESZCZE NIE ZNACZY ŻE JEST ŻYDEM. Żydzi mają PEJSY!!!!! Patrzcie trochę uważniej...

Mam tego dość. Kit z Polską. Jutro atakujemy SALWADOR!

Sobota 1:30

Jak podaje rzecznik Straży Granicznej, niedaleko przejścia granicznego w Kołbaskowie zatrzymano grupę wychudzonych, obdartych i głodnych starców. Umyto ich i ubrano. Na migi prosili, żeby nie strzyc bród. Niestety - nawet tłumaczom z ośrodka dla zbiegłych rumunów nie dało się ze starcami dogadać. Tyle tylko wiadomo, że chcieli jechać do Ameryki z jakąś "pracą". Zapewne to kolejna grupa Pakistańczyków z jakiejś ubogiej wioski. Odsyłamy ich dziś LOT-em. Wyglądają na wzruszonych.

Komentuj(0)


Link :: 11.10.2004 :: 18:30
I JAK PODOBA SIE WAM MOJA STRONKA. JAK JUŻ WSPOMINAŁAM NIE BĘDZIE ONA POŚWIĘCONA TYLKO TESTĄ,DOWCIPĄ I PAMIĘTNIKAMI ALE I RÓWNIEŻ KONKURSAMI....
Komentuj(0)


Link :: 11.10.2004 :: 18:33
KONKURS- NA NAJLEPSZY KOMENTAŻ----
DODAJ PRZY MOJEJ PRACY KOMENTAŻ, NAJCIEKAWSZE ZOSTAĄ NAGRODZONE

1MIEJSCE- WYCIECZKA DO PARYŻA+ POLECENIE TWOJEG BLOGA 60OSOBĄ
2MIEJSCE-WYCIECZKA DO ZAKOPANEGO + POLECENIE OSOBĄ Z TAALKU TWOJEGO BLOGA 40 OSOBĄ
3MIEJSCE- POLECENIE TWOJEGO BLOGA 20 OSOBĄ

CZEKAM NA KOMENTARZE , ROZWIĄZANIE WKRÓTCE..
Komentuj(1)


Link :: 13.10.2004 :: 17:39
Tak chcałam zobaczyć twe oczęta
Tak chciałam usłyszeć twój szept
nie pozostawiłeś śladu , choćby łzy
nie mam żalu
to moja wina że piłam/
Komentuj(0)


Link :: 13.10.2004 :: 18:29
szkoda że jest takie małe zainteresowanie moją strona...
Komentuj(1)


Link :: 15.10.2004 :: 14:13
Baca niesie ścierwo psa i spotyka go turysta.

- Baco, a co żeście zrobili z tym psem
- A dyć zabiłem go.
- To musiał być wściekły.
- No zachwycony to on nie był







Juhas widzi bacę prowadzącego duże stado owiec.

- Dokąd je prowadzicie?
- Do domu. Będę je hodował.
- Przecie nie macie obory, ani zagrody! Gdzie będziecie je trzymać?
- W mojej izbie.
- Toż to straszny smród!
- Cóż, będą się musiały przyzwyczaić



Komentuj(0)


Link :: 15.10.2004 :: 19:35
Trener Henryk Kasperczak powiedział na konferencji prasowej w Krakowie, że Wisła jest dumna ze swych piłkarzy występujących w reprezentacji Polski.

Szkoleniowiec Zdementował także pogłoski jakoby był skłócony z Tomaszem Frankowskim i z tego powodu odsuwał go od gry w krakowskim zespole.

- Jesteśmy dumni z naszych piłkarzy występujących w reprezentacji Polski, którzy w znacznym stopniu przyczynili się do zwycięstw drużyny narodowej z Austrią i Walią - podkreślił Kasperczak. - Wszyscy, poza talentem, wyróżniają się ambicją, determinacją i chęcią gry w drużynie narodowej. Żurawski, Szymkowiak i Kłos mieli pewne miejsce w kadrze. Pozostałych dwóch jednak nie. Baszczyński kilka razy był skreślany z kadry. Nie dał jednak za wygraną. Jego upór oraz ambicja sprawiły, że do reprezentacji powrócił. Bardzo pozytywnym zaskoczeniem był powrót do drużyny narodowej Frankowskiego, którego gole przesądziły o sukcesie drużyny Janasa.

Dementując pogłoski o konflikcie z Frankowskim szkoleniowiec Wisły powiedział: - Mówiło się, że Frankowski w przeszłości był skłócony z Kasperczakiem i dlatego nie wystawiałem go do gry w drużynie Wisły. A prawda jest zupełnie inna. Frankowski miał kontuzję, którą bardzo długo leczył. Dlatego też nie grał. Wtedy mieliśmy silny atak Żurawski - Kuźba. Czekałem aż Frankowski odzyska wysoką formę. I odzyskał. Dobrze przygotował się do sezonu i teraz strzela bramki nie tylko w lidze, ale także w eliminacjach mistrzostw świata.

W piątkowej konferencji wzięło także udział pięciu reprezentantów Polski: Maciej Żurawski, Tomasz Frankowski, Tomasz Kłos, Marcin Baszczyński i Mirosław Szymkowiak. Frankowski po ostatnich meczach z Walią i Austrią zebrał bardzo pochlebne recenzje nie tylko w polskiej prasa, ale w zagranicznych mediach, co może zaowocować ciekawymi ofertami transferowymi.

- Nie wiem, co będzie dalej ze mną - stwierdził Tomasz Frankowski. - Na razie nie otrzymałem żadnych ofert z zagranicznych klubów. Nawet nie słyszałem o nich. Zostawmy ten temat na boku. Nadal gram w Wiśle. Teraz koncentruję się na niedzielnym meczu z Odrą w Wodzisławiu, który chcielibyśmy wygrać. Jeśli będą jakieś konkretne oferty, to wtedy porozmawiamy.

Maciejem Żurawskim, który dobrze zaprezentował się podczas meczu z Walią, zdobywając efektownego gola, interesuje się Olympique Marsylia. Wysłannicy tego klubu obserwowali wiślaka w ostatnich meczach reprezentacji. Żurawski zapowiadał, że zimą chciałby zmienić barwy klubowe i przenieść się do zagranicznego klubu. Nie wykluczone, że przeniesie się do Francji, chociaż marzy o grze w lidze hiszpańskiej.

- Mecze reprezentacji sprawiły, że coś się ruszyło w sprawach transferowych - poinformował Maciej Żurawski. - Ale nie ma żadnych konkretów. Dopiero w przerwie zimowej będę się nad tym zastanawiał i podejmował decyzje.

- Do tej pory nie nadeszła do naszego klubu ani jedna oferta transferowa z zagranicznego klubu dla Macieja Żurawskiego - zapewnił prezes Wisły Tadeusz Czerwiński.

Trener Henryk Kasperczak poinformował, że, wbrew wcześniejszym zapowiedziom, będą jednak organizowane krótkie zgrupowania drużyny przed meczami ligowymi. Do Wodzisławia, na spotkanie z Odrą, wiślacy nie pojadą w dniu meczu, jak to planowano, lecz dzień wcześniej.

Komentuj(1)


Link :: 16.10.2004 :: 12:52

Komentuj(0)


Link :: 16.10.2004 :: 12:53

Komentuj(0)


Link :: 16.10.2004 :: 12:53

Komentuj(0)


Link :: 16.10.2004 :: 12:54
SZYSZUNIA

Komentuj(2)


Link :: 25.10.2004 :: 19:10
oj jak strasznie dawno nie pisałam az strach - no cóż mało odwiedzacie mojego blogasa- może uda mi sie to zmienic - jeszcze duż pracy przedemną no ale czego się nie robi w tak ważniej sprawie... cos ostatnio nie mam weny - chcialam jakieś dodatki dobac ale się nie udało- chciałabym ogłosić na cos konkurs tylko jak juz wspomnialam nie mam weny może ktos mi pomoże o już wiem
OGŁASZAM KONKURS NA TEMAT DO OGŁOSZENIA KONKURSU - ciekawie nie??
Już nie mogę się doczekać jakie dacie propozycje
narka
Komentuj(2)


Link :: 26.10.2004 :: 20:34


Teksty piosenek ?! Nigdy ! > Ogłoszenia parafialne




1. Cała wspólnota dziękuje chórowi młodzieżowemu który na okres wakacji zaprzestał swojej działalności.

2. Za tydzień Wielkanoc. Bardzo proszę wszystkie panie składać jajka w przedsionku.

3. W każda środę spotykają się młode mamy. Na te panie, które pragną do nich dołączyć, czekamy w zakrystii w czwartki wieczorem.

4. Pan Kowalski został wybrany na urząd kustosza naszego kościoła i zaakceptował ten wybór. Nie mogliśmy znaleźć nikogo lepszego.

5. W niedzielę ksiądz rektor przewodniczył swej pożegnalnej mszy. Chór odśpiewał hymn "klaskajmy wszyscy w dłonie".

6. Na wspólnej wieczerzy było jak w niebie - brakowało wielu z tych, których się spodziewaliśmy.

7. Z tablicy ogłoszeń: "Dzisiejszy temat: Czy wiesz jak jest w piekle? Przyjdź i posłuchaj naszego organisty".

8. Po południu w północnym i południowym końcu kościoła odbęda się chrzty. Dzieci będą chrzczone z obu stron.

9. W czwartek o 16.00 wspólne lody. Panie dające mleko prosimy przyjść wcześniej.

10. W środę spotkanie żeńskiego kręgu literackiego. Pani Kowalska zaśpiewa "Połóż mnie do łóżeczka" razem z wikarym.

11. W podziemiu panie zrzuciły wszelkiego rodzaju ubrania. Można je oglądać w każdy piatek po południu.


Komentuj(4)


 

[Księga gości]

 

2024
marzec
luty
styczeń
2023
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2022
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2021
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2020
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2019
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2018
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2017
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2016
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2015
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2014
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2013
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2012
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2011
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2010
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2009
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2008
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2007
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2006
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2005
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2004
grudzień
listopad
październik

 

adres1
adres2
adres3

 

Talk.pl :: Twój Wirtualny Pamiętnik